Notice: Undefined index: options in /home/raider/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
איזי ריידר: מפרט טכני - איזי ריידר ישראל

איזי ריידר: מפרט טכני

לא מעט אנשים ויתרו בשנים האחרונות על האופציה להשתמש בתחבורה ציבורית, בוודאי בתוך הערים, וכן הם מעדיפים שלא להשתמש בתחבורה פרטית כשהם נדרשים להתנייד בתוך העיר. פקקים, קושי למצוא חנייה, עלויות אחזקה ודלק, כל אלה הפכו את השימוש ברכב פרטי בתוך העיר למותרות שיש מי שמעדיף לוותר עליהן ולחפש אופציות זולות, פשוטות, נוחות, ובטוחות לא פחות. 

לכן, אנחנו יכולים לראות הרבה מאוד אנשים, צעירים ומבוגרים, בוחרים לעבור לכלים אחרים שניתן להתנייד איתם. ברשימה זו אפשר למצוא, בין היתר, אופניים רגילים וחשמליים, קורקינטים, ועוד שורה של כלים, אחד מהם הוא האיזי ריידר. 

כשאנחנו קוראים על המפרט הטכני של איזי ריידר וכשאנחנו בוחנים איך המכשיר בנוי ואיך משתמשים בו, אפשר להבין מדוע הרבה מאוד אנשים מעדיפים היום לעבוד איתו ולא עם כלי רכב או אמצעים אחרים. מדובר בכלי נוח, פשוט, יעיל ובטוח. יש לו הרבה מאוד יתרונות העומדים בפני עצמם וכן יתרונות על פני כלי רכב או כלים אחרים המתאימים להתניידות בעיר או בשטח. 

בהמשך המאמר, אנחנו נסביר כל מה שאתם צריכים לדעת על  איזי ריידר מפרט טכני, אך לפני כן נסביר בקצרה מה זה בכלל איזי ריידר ואיך אפשר להשתמש בו.

מה זה איזי ריידר ואיך נשתמש בו?

איזי ריידר הוא מתקן עם ארבעה צמיגים בינוניים, אשר ניתן להשתמש בו בישיבה או בעמידה. הוא כולל סוללה חשמלית נטענת ואפשר לנסוע בו במשך שעות מבלי שיש צורך להטעין אותה. זמן ההטענה עצמו הוא קצר מאוד. המכשיר מגיע למהירות של 40 קמ"ש, ואפשר להשתמש בו בעיר ובשטח. מאחר והוא נחשב לכלי בטוח לשימוש, אזי שניתן להשתמש בו מגיל 16 והלאה, ללא צורך ברישיון מיוחד. 

איזי ריידר משמש לצרכים פרטיים ומקצועיים. הוא יכול לשרת אנשים כאשר הם מתניידים בעיר, בין אם זה לעבודה, לימודים, בילויים ועוד. ניתן להתנייד איתו על גבי מדרכות רגילות, כביש, מסלולי אופניים, טיילת, פארקים ועוד. כל אחד יכול לבחור איך, כיצד ומתי להשתמש בו. 

כמו כן, איזי ריידר מתאים לשימוש בשטח. אפשר לאחסן אותו ברכב ולנסוע איתו אל יערות, שמורות טבע, חופי ים או מסלולים אחרים שנמצאים בשטח ולרכב עליו שם. אפשר לרכב עליו בצורה נוחה ובטוחה, ליהנות מהנוף, לעצור מעת לעת בנקודות תצפית ועוד. היום אפשר למצוא הרבה מאוד מקומות שמארגנים טיולי איזי ריידר בשטח וכן קבוצות של חברים ובני משפחה, אשר עושים זאת באופן עצמאי. 

מה כולל המפרט הטכני של איזי ריידר

מה שהופך את המכשיר לאטרקטיבי מאוד, הוא המפרט הטכני שלו. אנחנו נציג כעת את המרכיבים העיקריים של המפרט. חשוב לציין, בכל מקום בו נרצה לקנות איזי ריידר לשימוש פרטי או מקצועי, או בכל מקום בו נרצה לשכור את המתקן, נוכל לקבל את המפרט הטכני ולדעת איך בנוי המכשיר ומה הוא כולל. 

איזי ריידר הוא מכשיר באורך 161 ס"מ, רוחב 67 ס"מ וגובה 126 ס"מ. המשקל שלו מגיע ל-95 ק"ג והוא יכול לשאת 150 ק"ג (חשוב להדגיש, למרות המבנה שלו, מוטב שרק אדם אחד ירכב עליו ולא שניים). 

כאמור, איזי ריידר עובד על סוללה חשמלית של 60 וואלט, אשר יכולה להיטען במשך זמן קצר בשביל שיהיה ניתן להשתמש בה. הסוללה מגיעה ל-500 מחזורי טעינה. המכשיר כולל ארבעה צמיגים בינוניים, וידית אחיזה בחלק הקדימה באמצעותו אפשר להסיע את המתקן, לפנות איתו לצד כזה או אחר, לסובב אותו או כל פעולה אחרת. מדובר על ידית אחיזה מאוד נוחה ופשוטה, אשר נמצאת בגובה החזה. 

מאחר והמכשיר עובד על סוללה נטענת, אזי שהוא לא צורך דלק, גז או חומרים אחרים. הוא נטען אך ורק באמצעות חשמל. זה אומר מספר דברים. ראשית, ההוצאה העיקרית על המכשיר מתבצעת בעת הרכישה, לאחר מכן אין הוצאות נוספות. שנית, מדובר על מכשיר שאיננו פוגע בסביבה אלא הוא ידידותי ונקי. שלישית, אפשר להטעין בכל מקום ולכן אין שום בעיה להשתמש בו בצורה חלקה. אנחנו לא צריכים ללכת לתחנת דלק או למקום אחר בשביל שנוכל להשתמש בו באופן חופשי. 

איזי ריידר נחשב למכשיר בטוח כאמור, הוא מגיע למהירות של 40 קמ"ש. למרות שהשימוש בו לא דורש רישיון נהיגה, כן יהיה נכון להשתמש בקסדה ומגנים בידיים וברגליים. חשוב גם להתנסות בכלי לפני שבוחרים להשתמש בו. למרות שהוא קל מאוד לשימוש, קל לניווט והוא מספק מרחב מספיק גדול לתנועה. 

אחת הסיבות שהמכשיר נחשב בטוח לשימוש, היא העובדה שהוא כולל בקרים בידיות אשר עובדים בצורה מאוד חכמה ומאפשרים סנכרון מלא בזמן שימוש. כמו כן, המכשיר כולל בלמים אטרקטיביים בכל אחד מהגלגלים, הן הקדמיים והן האחוריים. כך ניתן לעצור בכל עת ללא שום בעיה, בין אם נמצאים בשטח ובין אם נמצאים בעיר, בין אם זה באזור עמוס אנשים או בכל מקום אחר. 

 

מעוניינים להזמין איזי ריידר מהמפיץ המורשה בישראל?

השאירו פרטים למטה או התקשרו ונחזור אליכם בהקדם

קבעו נסיעת מבחן עם האיזי ריידר עד הבית