במהלך השנים, אנחנו יכולים לראות שילוב של לא מעט אמצעים ניידים חדשים ברחובות הערים וכן במרחבים פתוחים. כך למשל, התרגלנו לראות בני נוער ומבוגרים משתמשים בטרקטורונים בגדלים שונים, אופניים חשמליים, סגוואי, קורקינט ועוד. 

אחד הכלים הפופולאריים ביותר לשימוש, הן במרחב העירוני והן במרחבים פתוחים, יערות, פארקים וכדומה, הוא קורקינט חשמלי על 4 גלגלים העונה לשם איזי ריידר. מדובר על כלי שנמצא בשימוש פרטי וכן בשימוש מקצועי לצרכים שונים. 

מה זה קורקינט חשמלי 4 גלגלים?

אנחנו התרגלנו, ובצדק, לכך שקורקינט מורכב משני גלגלים, שעליהם יש קרש עמידה, עליו מותקנת ידית אחיזה. עם השנים פותחו קורקינטים חשמליים, כאלה שכוללים בטרייה נטענת שמאפשרת לנו להתנייד עם הכלי בצורה הרבה יותר משמעותית ומהירה. במהלך הזמן, גם פותחו קורקינטים עם יותר משני גלגלים, למשל שלושה. 

קורקינט חשמלי 4 גלגלים, של חברת איזי ריידר, הוא שונה במובנים רבים מקורקינט רגיל הן במבנה והן בצורת השימוש בו. אומנם אנחנו יכולים לעמוד עליו, כפי שנהוג בקורקינט רגיל, אך הוא גם כולל מושב עליו אפשר לשבת, וכן הגלגלים שלו יותר עבים, חזקים ומשמעותיים מאשר גלגלים של קורקינט רגיל. 

היתרונות של כלי זה, באים לידי ביטוי בכך שאנחנו יכולים להשתמש בו לצרכים שונים, בין אם זה בעיר ובין אם זה בשטחים פתוחים, כולל במקומות עם דרכים לא סלולות, למשל יערות או מקומות אחרים.

חשוב לציין, השימוש בקורקינט 4 גלגלים חשמלי הוא הרבה יותר אפקטיבי מבחינת מהירות (יכול להגיע למהירות של 40 קמ"ש), ובוודאי יכול לשרת אותנו לצרכים רבים יותר. 

מדוע משתלם לקנות קורקינט חשמלי 4 גלגלים

התשובה לכך היא פשוטה, למרות שעלות אייזי ריידר מגיעה לאלפי שקלים, הרי שמדובר בכלי שבקלות יכול להוות תחליף לאופניים או לאמצעי ניוד אחרים. 

אנחנו יכולים להשתמש בו בעיר ובדרכים לצרכים שונים, הוא יכול לשרת אותנו לאורך זמן, שכן הוא לא יוצר בלאי, הוא לא דורש טיפולים ותיקונים, התחזוקה שלו מאוד זולה (כל מה שנדרש זה לחבר אותו לחשמל על מנת להטעין את הבטרייה), השימוש בו מאוד בטוח, וכאמור,

הוא יכול לשרת אותנו בצורה הרבה יותר טובה מאשר אופניים חשמליים, קורקינטים או אמצעים אחרים, שנחשבים מוגבלים, בין אם זה באופי השימוש, מהירות, עליות או בטיחות. 

למי זה יכול להתאים?

הכלי יכול להתאים, הן לשימוש פרטי, כלומר לשימוש של אנשים לצרכים פרטיים בנסיעה ממקום למקום, והן לצרכים מקצועיים בזמן עבודה בסיטואציות מסוימות. 

לא מעט אנשים פרטיים בוחרים להשתמש בקורקינט חשמלי 4 גלגלים על מנת להתנייד בעיר, במקום להשתמש ברכב, תחבורה ציבורית או באמצעים אחרים. זה כלי הרבה יותר בטוח, הרבה יותר נוח, ובוודאי הרבה יותר מהיר.

מאחר ואפשר גם לעמוד וגם לשבת, אז הוא יכול לשרת גם לנסיעות קצרות וגם לארוכות, כל זה בהנחה כמובן שלא שוכחים להטעין את המכשיר לפני כן. 

צריך לציין שאפשר להשתמש בכלי לצרכים אישיים, גם לצורך טיולים בשטח. ניתן לאחסן אותו ברכב, לנסוע אל יעד מסוים ולהשתמש בו.

כך עושים לא מעט מטיילים שמגיעים אל מקומות לא עירוניים, מרוחקים מביתם. אפשר כמובן גם להשתמש בו לצורך טיולים עם חברים או בני משפחה. 

מבחינה מקצועית, אייזי ריידר, קרי קורקינט חשמלי 4 גלגלים, יכול לשרת אנשים שפועלים במתחמים מתוחמים גדולים, כך הם יכולים להגיע מנקודה לנקודה בצורה פשוטה,

אנשים שעובדים בשטח פתוח, כולל שדות או שמורות טבע, וכן אנחנו יכולים למצוא חברות שמארגנות טיולים בעזרת כלי זה, הן בעיר והן במקומות פתוחים.

מאחר ומדובר על כלי נוח ובטוח לשימוש, אז זה הרבה יותר אופציונאלי מאשר כלים אחרים שנחשבים פחות בטוחים לשימוש. 

כיצד רוכשים קורקינט חשמלי 4 גלגלים?

לפני שניגשים לקנות קורקינט חשמלי 4 גלגלים, יהיה נכון לקרוא עליו, ללמוד את הנתונים הטכניים שלו, להבין כיצד משתמשים בו וכיצד מתחזקים ומתפעלים אותו. חשוב לשים לב מה נדרש בשביל להשתמש בו באופן בטוח, היכן ניתן לעשות זאת וכיצד. 

חשוב לציין, אין צורך ברישיון על מנת להשתמש בכלי זה, מה שכן יהיה נכון לעשות ביטוח לכלי עצמו וכן ביטוח למי שאמור להשתמש בו, בין אם זה מפני תאונות ומפני זה מפני פגיעות בצד ג'.

מאחר ומדובר על כלי שהמחיר שלו מגיע לסכומים מוערכים של 40,000 שקל פלוס מינוס, אז יהיה נכון גם לרכוש פוליסת ביטוח מפני גניבות או נזקים. לפני שמשלמים על הכלי, חשוב לבחון את סוג השירות והאחריות שמקבלים עליו. 

הזמינו נסיעת מבחן בחינם על האיזי ריידר

השאירו פרטים למטה והזמינו נסיעת מבחן על האיזי ריידר עד הבית.