אחד השינויים שהתרחשו בעשור האחרון בתחום הניידות בתוך העיר ומחוצה לה, הוא מעבר משימוש בכלי רכב רגילים לכלים דו גלגלים או אחרים בעלי אפיון ייחודי, אשר מאפשרים לכל אחד ואחת, להגיע לכל מקום שהם רוצים בצורה פשוטה ונוחה, זאת מבלי שהם יצטרכו להיתקע בפקקים, לחפש חנייה או להיות תלויים בתחבורה ציבורית. 

כך למשל, בעשור האחרון אנחנו יכולים לראות שימוש ניכר באופניים רגילים וחשמליים, שימוש בסגוויי, קורקינט רגיל וחשמלי, וכן אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בכלי בדמות איזי ריידר. 

קצת על האיזי ריידר

מי שמתבונן מהצד יכול למצוא בו שילוב מעניין של טרקטורון עם כלי עירוני שמיועד לאדם אחד. למעשה מדובר על כלי שמתאים גם לעיר וגם לשטח. הוא כולל ארבעה צמיגים בינוניים, מקום עליו אפשר לעמוד או לשבת (מותקן במקום מושב לשם כך) וכן ידית אחיזה באמצעותה אפשר לנייד את הכלי, להאיץ ולהאט. 

אייזי ריידר עובד על בטרייה חשמלית, הוא מסוגל להגיע עד למהירות של 40 קמ"ש, וכאמור, ניתן להשתמש בו גם בעיר וגם בשטח. אנחנו יכולים למצוא איזי ריידר למכירה בלא מעט חנויות ומקומות שונים. כפי שנוכל לראות מיד, יש לו שימושים מגוונים לצרכים שונים. 

כאמור, איזי ריידר יכול לשמש את המשתמשים בו הן בעיר והן בשטח. זו הסיבה שישנם מאפיינים שונים של אנשים שמבקשים לקנות אותו.

למי מתאים לקנות איזי ריידר?

למשל, הוא יכול לשמש סטודנטים וצעירים אחרים שרוצים להתנייד בעיר ולהגיע ממקום למקום בצורה פשוטה. במקום לעשות את זה באמצעות אופניים, ובוודאי במקום רכב פרטי או אוטובוסים, הם יכולים לעשות זאת באמצעות איזי ריידר. הכלי יכול לשמש גם אנשים שעובדים בתור שליחים או אנשים שעובדים בעיר ולא רוצים להגיע ממקום למקום באמצעות רכב פרטי או תחבורה ציבורית. 

איזי ריידר הוא גם כלי נהדר עבור בעלי מקצוע בתחומים שונים, בין אם כאלה שעובדים במתחמים מתוחמים ובין אם כאלה שעובדים באזורים פתוחים וצריכים להגיע ממקום אחד למקום שני. 

הכלי גם מתאים לטיולים בשטח, בין אם זה עבור אנשים פרטיים שרוצים לערוך טיולים ביערות או בשמורות שונות, וכן עבור אנשים שמארגנים טיולים לקבוצות מהארץ ומחו"ל. 

קניית איזי ריידר למכירה מהמפיץ הרשמי של הכלי

כמו בהרבה מקרים אחרים, ההמלצה היא לחפש כלי איזי ריידר למכירה אך ורק אצל המפיץ הרשמי. אין טעם לקנות כלי מסוג זה אצל גורמים לא מורשים, לא מוכרים, אנשים שאין לנו מושג מה הם מציעים לנו ואיזו אחריות הם מספקים על המוצר. 

כשאנחנו רוכשים איזי ריידר אצל מפיץ רשמי, יש לנו ביטחון שעל כל תקלה ובעיה נוכל לקבל שירות ותמיכה, כמו כן אנחנו יכולים להיות בטוחים שאכן רכשנו כלי מקורי, אמיתי, חדש, ללא בלאי, ישירות מהאריזה. אנחנו יכולים ללמוד דרך האינטרנט מה המפיץ מציע לנו, בין אם זה לגבי סוגי כלים ובין אם זה לגבי שירותים שונים בתהליך הרכישה. 

בכל מקרה, כשאנחנו מחפשים איזי ריידר למכירה נכון יהיה אם נפנה קודם כל למפיץ, שם נוכל לקבל את ההצעות הטובות ביותר וכמובן את המכשירים והתנאים הטובים ביותר. 

כמה עולה איזי ריידר?

בחיפוש אחר איזי ריידר למכירה, אנחנו ניחשף כמובן למחיר של האיזי ריידר. בעיקרון, העלויות נעות סביב 38-42 אלף שקל כולל מע"מ. זה יכול להגיע גם לסכומים מעט יותר גבוהים, זה תלוי בדגם, תלוי במקום בו אנחנו רוכשים את הכלי ובתנאי השירות. 

חשוב להדגיש, יש מקומות שיספקו לנו במחיר זה לא רק את הכלי אלא גם אביזרים נלווים כמו למשל קסדה ואמצעי מיגון אחרים. לפני שאנחנו משלמים, חשוב לבדוק מה בדיוק אנחנו מקבלים, מה תנאי התשלום, וכמובן עד כמה זה משתלם לנו בהתאם לאופי השימוש שנעשה בכלי. 

למה חשוב לקנות איזי ריידר ממפיץ מורשה דווקא?

חשוב לשים לב, כמו בהרבה מאוד תחומים, גם במקרה בו אנחנו מחפשים איזי ריידר למכירה נוכל לראות הבדל בין מפיץ מורשה למפיצים מסוגים אחרים. 

חשוב שנקנה את הכלי דרך מפיץ מורשה,  מאחר וזה אומר שהוא עובד עם החברה שמפיצה באופן רשמי את המכשיר בישראל, ולכן הוא גם יכול לספק לנו אחריות מלאה ומקיפה, כפי שהמפיץ המקורי והרשמי מציע. זה חיוני על מנת שנוכל להחזיק ולשמור על הכלי שלנו. 

קבעו נסיעת מבחן עד הבית על האיזי ריידר

השאירו פרטים כא או התקשרו ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם