בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים משתמשים בכלי רכב מסוגים שונים, אשר מאפשרים להם להתנייד בשטח ובעיר. מדובר על כלים שנועדו לחסוך את הצורך בשימוש במכוניות או בתחבורה ציבורית כגון אוטובוסים ורכבות. 

לצד אופניים, אותם אנחנו מכירים מאז ומתמיד, אנחנו יכולים למצוא גם קורקינטים, סגוואי, אופניים חשמליים ועוד שורה ארוכה של כלים ואמצעים ייחודים. אחד מהם הוא איזי ריידר אשר נחשב פופולארי מאוד הן בקרב צעירים והן בקרב מבוגרים. 

מהו איזי ריידר?

אייזי ריידר הוא כלי שבמובנים מסוימים משלב מאפיינים של קורקינט וטרקטורון. זאת מאחר ומצד אחד הוא מזכיר במראה שלו קורקינט, למרות שאפשר גם לעמוד וגם לשבת כאשר משתמשים בו, ומצד שני, יש לו מאפיינים של טרקטורון, מבחינת צמיגים, וכן במובן הזה שניתן להתנייד איתו הן בעיר והן בשטח. 

חשוב לומר, מדובר על כלי שעובד על בטרייה נטענת וניתן להגיע איתו למהירויות של 17 עד 40 קמ"ש. 

כך שהשימוש בו הרבה יותר פרקטי ומהיר מאשר קורקינט או אופניים. למרות המהירות היחסית גבוהה, הרי שאין צורך ברישיון מיוחד עבורו וכן הוא נחשב מאוד בטוח לשימוש. יחד עם זאת, מי שמשתמש בו רצוי שירכב עם קסדה ומגנים, על מנת שיוכל ליהנות מהגנה מושלמת. 

מה מחיר האיזי ריידר בפועל?

אחת הסיבות בגינן אנשים מוצאים עניין במכשיר זה הוא, יש לכלי איזי ריידר מחיר אטרקטיבי ביחס למה שהוא יכול לספק להם. כלומר המחיר שלו יכול להיות מאוד משתלם ביחס למה שאנחנו יכולים לקבל ממנו.

עם השנים, באופן טבעי אנחנו יכולים לראות ירידה בכל מה שקשור להיבט של איזי ריידר מחיר. מעצם העובדה שיש הרבה יותר מכשירים ויש יותר מקומות שמציעים אותם למכירה, אז ניתן לראות ירידה במחיר ומנגד, אפשר למצוא הרבה יותר סוגים של דגמים. 

בעיקרון, כאשר אנחנו בוחנים כמה עולה אייזי ריידר, נוכל לראות שהמחירים נעים בין 38 אלף שקל במבצע לבין 42 אלף שקל. המחיר כולל אבזור של קסדה ומושב לכלי. צריך לציין, שמדובר בטווח ממוצע, ייתכן מאוד שהמחירים יהיו מעט שונים, כלפי מעלה או מטה. 

האם הEZRaider שווה את המחיר?

על פניו, אנחנו יכולים להניח שמדובר במחיר מאוד גבוה. יהיה שיטענו שאם בוחנים איזי ריידר מחיר אז המחיר איננו שונה מזה של רכב יד שנייה. אך אם צוללים מעט אל הנתונים מגלים שמדובר במחיר מאוד משתלם לטווח הקצר והארוך.

ראשית, מדובר על כלי שניתן להתנייד איתו על גבי משטחים רבים, כאמור גם בעיר וגם בשטח. זאת אומרת שאפשר להתנייד איתו ממקום למקום ביום יום ובסופי שבוע לנסוע אל השטח ולהשתמש בו שם. 

שנית, בעזרת איזי ריידר אנחנו יכולים לחסוך לעצמנו פקקים, יכולים לקצר דרכים, יכולים להתנייד בעיר בצורה פשוטה ונוחה בלי יותר מדי דאגות. 

שלישית, להבדיל מכלי רכב רגיל, כאן אין עלויות נלוות. כלומר, לא צריך לשלם על דלק, ביטוח, בלאי או דברים אחרים. לכן גם חשבון ההוצאות הוא הרבה יותר נמוך מאשר בכלי רכב רגילים. 

ארבע, מדובר על כלי שיכול לשמש צעירים ומבוגרים. כך שטווח הגילאים והשימוש במכשיר, הוא הרבה יותר מהותי מאשר ברכב רגיל. 

חמש, אייזי ריידר בגלל העובדה שהוא עובדה על בטרייה חשמלית ובגלל אופי השימוש בו, מחזיק מעמד זמן רב ולא נוצר אצלו בלאי. זאת להבדיל מכלי רכב או אמצעים אחרים, אשר יכולים לצבור בלאי מה שיקשה מאוד על השימוש בטווח הארוך. 

הזמינו איזי ריידר רק אצל המפיץ המורשה!

השאירו פרטים כאן ונציגנו יחזור אליכם בהדם