איזי ריידר מהירות – לאיזו מהירות מקסימלית יכול להגיע הכלי

אחד המאפיינים שאנחנו בוחנים כשאנו מתלבטים לגבי רכישת כלי מסוג כזה או אחר לצורך ניידות בשטח, הוא מאפיין המהירות. באיזו מהירות הוא נוסע, באילו תנאים, עד כמה זה בטוח והאם אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה אופטימאלית מבחינתנו. 

אחד הכלים הפופולאריים ביותר לשימוש כיום, בין אם זה מבחינת ניידות בעיר ובין אם זה מבחינת ניידות בשטח, הוא EZ RAIDER, לכן לפני שאנחנו ממהרים לרכוש כלי זה, נרצה לבחון לאיזו מהירות הוא מגיע ועד כמה משתלם לנו להשתמש בו בשטח כזה או אחר. 

כשבוחנים את מהירות האיזי ריידר מגלים שהוא יכול להגיע עד ל 40 קמ"ש, זה הרף המקסימאלי שלו. המנעד כולו עומד 17 עד 40 קמ"ש. 

זה תלוי בתנאים שונים כפי שנוכל לראות בהמשך. למהירויות האלו יש יתרונות רבים מבחינתנו, בין אם זה בכל מה שקשור באפשרות להגיע ממקום למקום, ובין אם זה בכל מה שקשור להיבטים של בטיחות. 

איזי ריידר מהירות

מה משפיע על איזי ריידר מהירות?

לפני שאנחנו נסביר מה היתרונות של איזי ריידר מהירות כזו או אחרת, נסביר בקצרה מה יכול להשפיע על המהירות של הכלי. מדוע בשלבים מסוימים נוכל להתנייד איתו בקצב של 40 קמ"ש ולעיתים נצטרך להתנייד איתו בקצבים יותר נמוכים 

מה שמשפיע על מהירות הכלי, הוא קודם כל השטח עליו אנחנו מתניידים איתו. באופן טבעי, אייזי ריידר מהירות גבוהה יותר כאשר הוא נמצא על שטח חלק, פתוח, נטול מכשולים.

לדוגמא, אם אנחנו משתמשים בכלי הזה בעיר, במקומות פתוחים, נוכל להשתמש בו  במהירות גבוהה יותר. לעומת זאת, אם אנחנו משתמשים באיזי ריידר במסלולי שטח, אז המהירות תהיה נמוכה יותר. 

מה שעוד יכול להשפיע על מהירות האיזי ריידר, זה העומס בתנועה. בדיוק כמו במקרים של כלי רכב, ככל שהעומס הוא גדול יותר, סביר להניח שאנחנו נוכל להשתמש בו במהירות יותר נמוכה. לעומת זאת, אם אין עומס, אז אין סיבה שלא נצליח למצות את המהירות האופטימאלית שלו. 

נקודה אחרת שיכולה להשפיע היא עד כמה אנחנו מרגישים בטוחים על הכלי. יש אנשים שירגישו בנוח גם אם הם לא ימצו את המהירות הגבוהה שהכלי יכול לייצר. אחרים לעומת זאת, ירצו בוודאי למצות עד תום, בהנחה כמובן והם מרגישים בטוחים להשתמש בו בצורה כזו. 

נקודה אחרונה שיכולה להשפיע, הם הצרכים שלנו. אם אנחנו משתמשים באיזי ריידר בשביל לנסוע ממקום למקום, ייתכן מאוד שנרצה להשתמש בו במהירות גבוהה, אם לא, ייתכן שנעדיף לנסוע בו במהירות יותר נמוכה. 

מה היתרונות של איזי ריידר?

כשאנחנו בוחנים את היתרונות של איזי ריידר אזי גם בכל מה שקשור למהירות של הכלי, אפשר למצוא נקודות שונות שיכולות לעזור לנו. 

למשל: איזי ריידר מהירות אומנם גבוהה, אך מדובר בכלי שאיננו מסוכן לשימוש. אפשר להשתמש בו בצורה בטוחה ונוחה, ללא חשש, בכל אזור ובכל שטח. אנחנו בוודאי נרגיש הרבה יותר טוב נוח מאשר על כלים דו גלגליים אחרים. 

מעבר לכך, יש יתרון מובהק לאיזי ריידר על פני אמצעים אחרים מאחר והוא יכול לשמש אותנו הן בעיר והן בשטח. הוא יכול לשרת אותנו, בין אם זה באופן אישי ובין אם זה באופן מקצועי או אחר. 

לפני סיום נציין יתרון נוסף של איזי ריידר והוא, עצם זה שאפשר להשתמש בו לאורך זמן, ללא עלויות החזקה גבוהות. השימוש בו מאוד נוח, פשוט, זול, וכאמור יכול לשרת אותנו לצרכים רבים ומגוונים על פי הבחירה שלנו. 

קבעו נסיעת מבחן עם האיזי ריידר עד הבית